Місто

За прогнозами мера у Житомирі на очне навчання в школах підуть не більше 50% учнів

2 August 2022, 14:54

Деякі житомирські вчителі не планують повертатися в Україну до 1 вересня, а до шкіл на очне навчання вийде не більше 50% учнів.

Про це мер Житомира Сергій Сухомлин 2 серпня сказав в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info.

«Багато наших вчителів не повертаються з Європи, бо в них діти, вони так само хвилюються (за їх безпеку). Деякі знайшли роботу в Європі і там навчають дітей, це їх право. В нас станом на квітень приблизно 400 вчителів не вийшли на зв’язок. Тоді у нас було онлайн-навчання і з ними втратився зв’язок. Зараз ця цифра менша, але процес по звільнення все ж відбувається, бо багато людей не планують до кінця війни повертатися в Україну. Чи повернуться вони після закінчення війни – не знаю, бо спілкуюся з європейцями і по їх дослідженнях приблизно до 5 мільйонів українців не планують повертатися», - сказав Сергій Сухомлин.

Мер переконаний, що для організації навчання в житомирських школах вчителів вистачить, а ось дітей буде значно менше.

«Більш точну цифру будемо мати на 20-і числа серпня, але мій прогноз – не більше 50% дітей підуть в школу на очне навчання. Тому якщо в нас буде працювати 2/3 шкіл – цього буде цілком достатньо», - наголосив мер Житомира.

Він також повідомив, що з 1 вересня дитячі садочки будуть відкриті для всіх, а не лише для дітей, у яких батько й мати працюють.

Повністю програму «Діалоги» з мером Житомира дивіться тут

Нагадаємо, станом на середину липня у Житомирі до нового навчального року 2022/2023 готували 22 школи, в яких є укриття. 15 липня під час візиту до Житомира перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін презентував проєкт «Безпечне освітнє середовище в умовах війни».

Як повідомляв Житомир.info, 20 липня 2022 року на селекторній нараді в Кабміні наголошували, що новий навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання вчитель Сухомлин учень  
Матеріали по темі