Місто

Житомиряни будуть більше платити за вивезення сміття: тариф виріс на 15-20%

3 August 2022, 16:12

Через подорожчання палива житомиряни будуть більше платити за вивезення сміття: тарифи зросли на 15-20%.

Рішення про корегування тарифів ухвалили на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 3 серпня 2022 року.

«На ваш розгляд виносяться три окремі проєкти рішень про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення) по трьох надавачах послуг – «Ґрін Бін Україна», КАТП-0628 та ПП «КВЖРЕП №8». Дані суб’єкти господарювання працюють в місті Житомирі більш ніж півтора року, останній раз тариф переглядався в серпні 2021 року. Даними проєктами рішень передбачається встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів шляхом коригування. В розрахункових тарифах корегуванню підлягає тільки одна складова собівартості – паливно-мастильні матеріали, у зв’язку з тим, що вартість дизельного палива збільшилася майже в два рази», - пояснив начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення, якими тарифи для населення на вивезення сміття збільшуються: ТОВ «Ґрін Бін Україна» - на 20%, КАТП-0628 – на 19,4%, ПП «КВЖРЕП №8» - на 15%.

Тепер перевізники мають повідомити споживачів послуг про зміну тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами згідно з частиною 5 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Оскільки рішення ухвалили на початку серпня, то, скоріш за все, нові тарифи почнуть діяти вже з 1 вересня 2022 року.

Нагадаємо, 23 червня на сайті міської ради оприлюднили інформацію про намір щодо підвищення тарифу на вивіз сміття на 20%. Причина зміни тарифу – подорожчання палива. 8 липня пресслужба Житомирської міської ради повідомила, що нову платіжку з підвищеними тарифами житомиряни побачимо у вересні. 20 липня представники перевізників твердих побутових відходів розповідали житомирським журналістам про роботу в умовах воєнного стану та необхідність корегування тарифів.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі з 1 серпня 2021 року збільшився тариф на вивезення сміття на 25-28%: відповідне рішення ухвалили на засідання виконкому 7 липня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття тариф ТПВ Грін Бін КАТП Гуменюк виконком  
Матеріали по темі