Суспільство

У Житомирській області від початку війни одружилися понад 4200 пар

9 August 2022, 16:46

У Житомирській області від початку війни одружилися понад 4200 пар, серед наречених є і захисники України.

Про це 9 серпня на своїй Facebook-сторінці повідомляє начальник ОВА.

«Попри війну та постійні повітряні тривоги життя в Україні триває. Від початку війни й дотепер на Житомирщині одружилися понад 4200 пар», - йдеться у повідомленні.

Як відзначають фахівці юстиції, це більше, ніж зазвичай у цей період.

«Важливо, що серед наречених – чимало молодят у «піксельній» формі, наших захисників. Якщо точно – майже кожен одинадцятий укладений шлюб – із захисником або захисницею України. Особливо їх кількість вражала на початку військового вторгнення – майже 250 одружень за два тижні. А в деяких громадах області шлюби з військовими були кожним другим випадком. Нагадаємо, наразі процедуру укладання шлюбу спростили – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. І це стосується не лише військових, а й усіх охочих», - наголошує Віталій Бунечко.

Як зазначив начальник ОВА, війна не може завадити коханню, проте вона позначилася на тому, як святкують весілля наречені та їх рідні. За попередніми відгуками, більшість молодят відмовились від масштабних святкувань. Замість сотні гостей – лише найрідніші. А подаровані на весілля гроші багато хто потім перераховує на підтримку Збройних Сил України.

«Весілля у воєнний час – чудовий спосіб відкрити серце для надії, любові та єдності. Адже саме за щастя українців – ми зараз усі й боремося!», - додав Віталій Бунечко.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж першого півріччя 2022 року в Житомирській області зареєстрували значно більше шлюбів, аніж розлучень. Так, за 6 місяців на Житомирщині одружилося понад 3800 пар, а розлучилося 250.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шлюб одруження юстиція 
Матеріали по темі