Влада

Директора КП «Житомирводоканал» звільнили у зв’язку із закінченням контракту. Розпорядження

11 August 2022, 12:02

Директора комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна звільнили у зв’язку із закінченням дії контракту.

Розпорядження про звільнення мер Сергій Сухомлин підписав 10 серпня 2022 року, оприлюднили його на сайті міської ради 11 серпня.

«Звільнити 11 серпня 2022 року Нікітіна Андрія Миколайовича, директора комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради з займаної посади у зв’язку із закінченням строку дії контракту, пункт 2 статті 36 Кодексу законів України про працю», - йдеться у документі.

Зауважимо, що до оприлюднення розпорядження директор водоканалу Андрій Нікітін повідомив про своє звільнення у Facebook.

Нагадаємо, Андрій Нікітін очолив КП «Житомирводоканал» у червні 2016 року. У 2020 році Нікітін через суд скасував догану від мера, яку отримав ще в 2017 році. В липні 2020 року з директором водоканалу продовжили контракт ще на два роки. З 2018 року на підприємстві почалися масштабні роботи: будівництво очисних споруд води, заміна обладнання та реконструкція водогонів за кошти Світового банку.

13 серпня 2021 року мер оголосив догану директору КП «Житомирводоканал» Андрію Нікітіну «за неналежне виконання посадових обов’язків в частині незабезпечення достатнього контролю за діяльністю підлеглих працівників при виконанні ними посадових обов’язків та за дотриманням умов договорів, укладених підприємством».

Як повідомляв Житомир.info, житомиряни в центральній частині міста з травня 2022 року потерпають через низький тиск води: від початку травня у Житомирі проводяться роботи з прокладання нового трубопроводу, через що у центральній частині міста у кількох десятків будинків низький тиск води: спочатку говорили, що ці незручності треба перетерпіти 9 тижнів. 1 липня з’ясувалося, що низький тиск води буде до кінця липня. 22 липня водоканал назвав новий термін завершення робіт та нормалізації тиску в центральній частині Житомира – у серпні. 9 серпня з’явилося повідомлення, що у другій декаді серпня підрядна організація має завершити роботи з реконструкції магістрального трубопроводу та ввести його в експлуатацію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Нікітін водоканал звільнення розпорядження контракт  
Матеріали по темі