Суспільство

Офіцер з Волині розповів, як наші захисники героїчно зупинили колону танків, що сунула на Житомир

14 August 2022, 17:15

Уродженець селища Локачі Волинської області Ігор Скучинський з 2017 року боронить Україну: підписав контракт на військову службу і дуже швидко став командиром розвідувального взводу 14-ї ОМБР імені князя Романа Великого.

В інтерв’ю луцькому сайту «Вісник+К», яке оприлюднене 14 серпня, Ігор Сучинський розповів, як разом з побратимами зупинив колону танків, що сунула на Житомир.

«Мали завдання не допустити просування орків на Житомир. За останніми даними, це була колона з двадцяти танків у супроводі двох гелікоптерів. Коли ми з моїми хлопцями збиралися, хтось запитав: «Скучинський, ти хоч знаєш, куди ти йдеш? Ти йдеш творити історію!» Ми зайняли вигідні позиції на пагорбах. Звідти добре було видно центральну дорогу. Саме заходило сонце і сліпило росіян. Чесно, я злякався, коли побачив колону, якій не було кінця краю. А на БМП ворогів – як мурах! Ми розуміли, що наші сили нерівні, бо мали лише два танки та стареньку БМП, але мусили їх зупинити! Хлопці-танкісти та екіпаж бойової машини діяли героїчно! Буквально за 20 хвилин бою ми знищили 14 машин, близько 50 пошкодили. Навколо лежали трупи росіян і їхні ж танки розверталися по них, аби втекти. Я доповів командиру, що завдання виконано», – розповів Ігор.

Орки, які вчасно не пішли за своїми, поховалися у лісах. Ігор з іншими розвідниками взяв дев’ять рашистів у полон, серед яких було троє офіцерів. Ще й вдалося знищити два «Урали». За успішне виконання відзначили не лишень Ігоря Скучинського, а й семеро його побратимів.

Ігор Скучинський, який зараз після важкого поранення на Миколаївщині перебуває у госпіталі, нагороджений двома орденами: «За мужність» ІІІ ступеня та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.


Ігор Скучинський разом комбригом 14 ОМБр

Нагадаємо, 2 березня 2022 року з’явилося повідомлення, що військовослужбовці житомирської 95-ї десантно-штурмової бригади та володимир-волинської 14-ї окремої механізованої бригади звільнили від російських окупантів селище Макарів Київської області, яке знаходиться на трасі Київ-Житомир.

Як повідомляв Житомир.info, указом президента від 13 квітня 2022 року старший лейтенант Ігор Скучинський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, указом від 22 липня 2022 року нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна 14-а бригада Житомирська траса танк Скучинський 
Матеріали по темі