Місто

Як випускники житомирських шкіл складали національний мультипредметний тест та скільки з них набрали 200 балів

18 August 2022, 11:16

Цьогоріч для вступу до вузу випускникам потрібно було складати національний мультипредметний тест.

Про результати основної сесії та золотий фонд Житомира журналістам Житомир.info розповіли у департаменті освіти Житомирської міської ради.

Ще на початку розмови наголошують: перемогою є те, що тестування взагалі відбулося.

«Цьогоріч випускників одинадцятих класів у Житомирі було майже 1 500. З’явилися, пройшли тестування і вже отримали сьогодні свої бали 1 356. Ми навіть трохи здивовані, сподівалися, що більша кількість не прийде на тестування. Але явка у пункти в Житомирі складала майже 90%. У нас був випадок в одному з екзаменаційних центрів, під час повітряної тривоги, сесія відбувалася у другій половині дня, діти були вимушені спуститися в укриття й адміністрація закладу зробили неймовірне. Вони забезпечили можливість пройти, закінчити тестування в укритті. Діти впоралися з цим успішно. Думаю, що діти вдячні пункту тестування, тому що за правилами, якщо тривога тримає більше півтори години тестування припиняється», - говорить головний спеціаліст департаменту освіти Житомирської міської ради Ольга Єрмакова.


Один учень гімназії №3 та два учні ліцею №25, будівлю якого зруйнувала російська ракета, склали іспити на 600 балів, тобто з кожного предмету набрали максимальну кількість.

Також в департаменті освіти зазначають, що попри повітряні тривоги та додатковий стрес, чимало житомирських випускників показали гарні результати.

«У нас не було такої сесії, щоб з кожної школи Житомира хтось не отримав 200 балів з певної сесії тестування. По Житомиру у нас з одного предмету 79 випускників отримали 200 балів, найвищий результат. Тобто по одному предмету – 79 учнів. З двох предметів – 17 учнів, з трьох предметів – 3 учні», - каже Ольга Єрмакова.

В департаменті не приховують здивування, адже найбільше максимальних балів учні набрали з математики.

«Нас теж цікавило, який предмет був в пріоритеті у випускників цього року. З тих 1 300 випускників 200 балів з української мови отримали 28 учнів, з математики 56, з історії 34», - розповідає головний спеціаліст департаменту освіти Житомирської міської ради.

Цього року іспити були більш посильні для дітей, бо після пережитого традиційне ЗНО було б недоречним.

«Зараз кажуть тести були надлегкими, тому так багато гарних результатів. Але ми маємо розуміти, а якими вони мали бути? Коли діти під час повітряних тривог готувалися до тестування, діти іноді перебували не у своїх сім'ях, коли вони були у певному стресовому стані. Але діти нас порадували», - наголосила головний спеціаліст департаменту освіти Житомирської міської ради Ольга Єрмакова.

Нагадаємо, 18 серпня керівник Житомирської ОВА повідомив, що за результатами національного мультипредметного тестування у Житомирській області 11 випускників отримали максимальний бал відразу по трьох предметах.

Як повідомляв Житомир.info, 15 червня 2022 року пресслужба ОВА інформувала, що у Житомирській області для участі у НМТ зареєструвалися 7 332 абітурієнти, однак свою участь у національному мультипредметному тесті підтвердив 6671 абітурієнт.

Верховна рада України прийняла Закон № 7132 про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НМТ результати тест випускник абітурієнт освіта 
Матеріали по темі