Влада

Міська рада хоче дозволити «Житомиртеплокомуненерго» укласти договори на реструктуризацію 213,7 млн грн боргу

19 August 2022, 14:31

Міська рада збирається погодити комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» укладання договорів про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ з акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Відповідний проєкт рішення сесії 19 серпня оприлюднений на сайті міськради.

До проєкту додаються два договори про реструктуризацію заборгованості шляхом розстрочення на 84 календарних місяців – з серпня 2022 року по липень 2029 року включно. Загальна сума боргу до реструктуризації становить 213 млн 704 тис. 716,42 грн.

«Боржник зобов'язується виплатити у повному обсязі заборгованість, зазначену в пункті 3 договору, шляхом перерахування щомісяця коштів з поточного рахунка боржника на поточний рахунок кредитора рівними частинами починаючи з першого числа місяця, в якому укладено договір, відповідно до графіка погашення заборгованості згідно з додатком, який є його невід'ємною частиною, не пізніше останнього числа відповідного місяця. Зобов'язання боржника із сплати чергового платежу вважаються виконаними за умови надходження на рахунок кредитора коштів у строк та сумі, що встановлені графіком погашення заборгованості на відповідний місяць», - зазначається у договорах, які здираються укласти КП «Житомиртеплокомуненрго» та НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, станом на 15 серпня борги житомирян за спожите тепло у попередній опалювальний сезон становили 120 млн грн.

Про те, коли розпочнеться опалювальний сезон 2022/2023, скільки градусів буде у квартирах житомирян, альтернативні види опалення та роботу в надзвичайних ситуаціях, дивіться у відеосюжеті за 1 серпня 2022 року.

Прогнози щодо опалювального сезону 2022/2023 також у програмі «Діалоги» на Житомир.info з міським головою Сергієм Сухомлином

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада теплокомуненерго борг ЖТКЕ заборгованість Нафтогаз газ 
Матеріали по темі