В Житомирській області припинено незаконну трансляцію майже 1000 каналів.
Про це 5 вересня повідомила пресслужба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
«За інформацією, що надійшла до представника Національної ради у Житомирської області Івана Натикача, було виявлено незаконну трансляцію майже 1000 телеканалів за технологією IPTV. У співпраці з правоохоронними органами області таке правопорушення припинено», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що житель обласного центру впровадив надання користувачам доступу до перегляду телеканалів, частина з яких заборонена для ретрансляції на території України. Своїх потенційних абонентів «підприємець» шукав у мережі Інтернет.
«Розповсюдження пакетів каналів за технологією IPTV відбувається за умови отримання в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення ліцензії на таку діяльність. Житомирянин, який вирішив створити медійний бізнес, ні ліцензії для надання таких послуг, ні угод із правовласниками контенту не мав. 1 вересня 2022 року співробітники правоохоронних структур області за участі представника Національної ради провели належні оперативні дії. Техніку, за допомогою якої розповсюджувався незаконний контент, було вилучено, це унеможливило подальше функціонування мережі», - інформує Нацрада.
Нагадаємо, в травні цього року СБУ заблокувала діяльність незаконної кабельної мережі: електрик одного з військових містечок Житомирської області налаштовував спеціальне обладнання і програмне забезпечення для ретрансляції телеканалів країни-агресора.
Як повідомляв Житомир.info, в червні 2017 року співробітники управління СБУ в Житомирській області спільно з представником Національної ради з питань телебачення і радіомовлення блокували в місті Малин публічну трансляцію чотирьох заборонених до розповсюдження російських телеканалів.