Суспільство

На окремих територіях Житомирської області запровадили карантин через кукурудзяного жука

8 September 2022, 17:24

На території Житомирського, Бердичівського, Новоград-Волинського та Коростенського районів виявили вогнища Західного кукурудзяного жука.

Про це 6 вересня повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«При проведенні фітосанітарного моніторингу Державними фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області виявлено нові вогнища Західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) на території ТОВ «Полісся», Коростенського району, на площі 31,58 га. На даній території рішенням голови Коростенської районної військової адміністрації від 26.08.2022 року № 52 було запроваджено карантинний режим та затверджені заходи щодо локалізації та ліквідації», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нині площа зараження Західним кукурудзяним жуком в Житомирській області сягає 1279,68 га, це 4 райони області (Житомирський район, Бердичівський район, Новоград-Волинський район, Коростенський район). На цих територіях запроваджено карантинний режим та здійснюються заходи по локалізації та ліквідації.

Про фітосанітарні заходи у боротьбі з кукурудзяним жуком – тут

Як повідомляв Житомир.info, восени 2019 року в селищі Романів Житомирської області на площі 47 соток запровадили карантинний режим через розповсюдження амброзії полинолистої, а у Баранівському районі на площі 77 гектарів ввели карантин через західного кукурудзяного жука.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кукурудзяний жук шкідник карантин Держпродспоживслужба  
Матеріали по темі