Політика

З нагоди 85-річчя Житомирської області нагородили «регіонала» Рижука і нардепа від ОПЗЖ Павленка

22 September 2022, 18:38

З нагоди 85-річчя від дати утворення Житомирської області нагороди від нинішньої обласної влади отримали колишні голови облдержадміністрації – почесну відзнаку «За заслуги перед Житомирщиною».

Відзнаки на урочистому святкуванні вручав начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Зокрема, під час урочистостей 22 вересня 2022 року був нагороджений Сергій Рижук, соратник Януковича та колишній очільник обласної організації Партії регіонів.

Нагадаємо, Сергій Рижук двічі був народним депутатом (5-го та 6-го скликань) від Партії регіонів, очолював Житомирську обласну організацію цієї партії. Він також двічі був головою Житомирської облдержадміністрації – з 11 січня 2004 року по 3 лютого 2005 року та з 18 березня 2010 року до 2 березня 2014 року. Зауважимо, що Рижук вперше був звільнений після перемоги Помаранчевої революції, коли Януковича обрали президентом, то Рижук знову прийшов керувати областю і другий раз його звільнили після Революції Гідності. В травні 2018 року Сергія Рижука обрали директором Інституту сільського господарства Полісся.


Нагороду також отримав нинішній депутат Верховної ради, обраний від ОПЗЖ Юрій Павленко.

Юрій Павленко був головою Житомирської ОДА менше ніж рік – з 27 грудня 2006 р. по 23 жовтня 2007 р. З 2015 року Павленко очолював обласну організацію нової партії колишніх «регіоналів» «Опозиційний блок», а згодом став керівником Житомирської обласної організації ОПЗЖ, від цієї ж партії у 2019 році був обраний народним депутатом.


Як повідомляв Житомир.info, 15 вересня 2022 року начальник ОВА Віталій Бунечко та в.о. голови обласної ради Володимир Ширма затвердили план заходів з підготовки та відзначення 85-річчя утворення Житомирської області: на 22 вересня було заплановане відзначення кращих представників галузей почесними відзнаками за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області та урочистий концерт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нагорода Рижук Павленко нагородження Бунечко урочистості  
Матеріали по темі