Суспільство

За останні два тижні у Житомирській області ще майже 29 тис. учнів повернулися до змішаної форми навчання

27 September 2022, 11:09

Триває четвертий тиждень навчання в умовах воєнного стану, на сьогодні усе більше учнів повертається до очної та змішаної форм навчання.

Про це 26 вересня повідомляє пресслужба МОН із посиланням на інформацію Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

«За останні два тижні в середньому в Україні кількість учнів, які повернулися до традиційного формату здобуття освіти, збільшилася на понад 20,5 тис., у змішаному – на майже 120 тис.», - зазначив Сергій Шкарлет.

Згідно зі статистичними даними, у період з 12 до 26 вересня до очного навчання ще долучилися майже 50 тис. учнів у Львівській області, майже 42 тис. у місті Києві та 6,8 тис. учнів в Івано-Франківській області. На понад 62 тис. учнів збільшилася кількість здобувачів освіти, які перейшли на змішане навчання, в Одеській області, у Львівській області таких учнів стало більше на 50,2 тис., а в Житомирській – на майже 29 тис.

Міністр зауважив, що постійно спостерігається рух від однієї форми навчання до іншої.

Як повідомляють у міністерстві, станом на 26 вересня 2022 року: 3115 шкіл працюють у звичному режимі, 5339 – дистанційно та 4444 – змішано. В очному або змішаному форматах навчаються понад 2 млн 60 тис. учнів, дистанційно – майже 1 млн 960 тис. учнів.

Найбільше охоплення дітей, які навчаються у традиційному форматі, у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та місті Києві, у змішаному – Київській, Львівській та Одеській областях.

У МОН пояснюють, що збільшення кількості здобувачів освіти, які повертаються до повноформатного навчання, зумовлено продовженням процесу облаштування у закладах загальної середньої освіти захисних споруд.

«За останніми даними, 68,4% шкіл мають облаштовані укриття для перебування в них учнів, учителів та працівників закладів. Нині перевірки тривають. Надзвичайно важливо створити безпекові умови в закладах освіти, аби батьки не мали сумнівів щодо вибору формату навчання дітей», – зазначив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, 6 вересня журналісти Житомир.info дізнавалися, як фахівці ДСНС проводять навчальні тривоги та уроки з безпеки у школах Житомира та як реагують учні на новий формат навчання під час війни: щойно почувши довгий дзвінок, одразу біжать до укриття та розповідали, що не нервують, адже знають, що робити.

Як повідомляв Житомир.info, у департаменті освіти зазначали, що у Житомирі напередодні 1 вересня батькам збиралися показати шкільні укриття, аби вони визначилися із формою навчання для своїх дітей, станом на 16 серпня 2022 року до навчання у житомирських школах готувалися більше 30 тисяч учнів. Щоправда, за якою формою: очною, дистанційною чи сімейною – вирішували батьки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання укриття очне навчання дистанційне навчання навчальний рік форма навчання 
Матеріали по темі