Місто

Школа нового покоління «ІТ STEP SCHOOL» у Житомирі запрошує на навчання учнів 5 - 11 класів

28 September 2022, 16:20

Ліцензована загальноосвітня приватна школа «ІТ STEP SCHOOL» в Житомирі запрошує учнів 5 - 11 класів навчатися у школі нового покоління. Тут пропонують інтегровані уроки в поєднанні з ІТ, поглиблене вивчення іноземних мов: англійської, німецької та китайської. А замість нудних домашніх завдань цікаві квести та ігри. За успішне виконання яких, школярів мотивують не лише гарними оцінками, але й віртуальною валютою - кристалами, за які можна придбати корисні речі в тутешньому магазині.

Переваги «ІТ STEP SCHOOL» - це використання ІТ в освіті, відсутні домашні завдання, поглиблене вивчення ІТ, розширене вивчення іноземних мов, батьківський контроль процесу навчання. Сучасний підхід та навчання по програмі Міністерства, але з інтеграцією предметів. Разом із предметами класичної шкільної програми усі учні проходять розвиваючі Soft skills. Кваліфіковані вчителі «ІТ STEP SCHOOL» працюють не просто у межах шкільної програми. Вони готують учнів до дорослого життя, успішної взаємодії в команді, розвивають лідерські навички в дітях та допомагають повірити у себе.

«ІТ STEP SCHOOL», тому що тут комфортніше вчитися, позитивніше, класні вчителі. Вони розуміють дітей, можуть підтримати, вони позитивні. Тут є свобода слова, не соромишся нікого», - ділиться учениця «ІТ STEP SCHOOL» Ніка Осаула.

Окрім навчання, у школі впроваджується низка проєктів, націлених на розвиток особистості учнів.

«Раз у два тижні до нас приходить відома людина, яка нам розповідає про її успіхи, про її життя. Вони можуть вплинути на моє майбутнє, я можу взяти звідти щось корисне, мотивацію, досвід. Після цієї зустрічі ми пишемо есе», - додає учениця «ІТ STEP SCHOOL».

Неабияку увагу в школі приділяють не тільки знанням, а і фізичному здоров'ю учнів. Попередні роки уроки фізкультури в школярів проходили у спортклубі. Цього ж року «ІТ STEP SCHOOL» вже має власний спортивний зал з креативним тренером.

«Тут проводять зарядку, розминку та займаються фітнесом. На майбутнє ми плануємо ще займатися йогою», - каже директорка «ІТ STEP SCHOOL».

Адаптована школа і до навчання в умовах війни. Під час повітряної тривоги учні перебуватимуть у якісно облаштованому укритті. Оснащеному вентиляцією, зоною для навчання, відпочинку та прийому їжі.

«Ми в укритті виділили зони й діти разом з вчителем продовжують навчальний процес, кожен у своїй групі, за своїм столом. У нас є тепленькі пледи, мікрохвильова піч, чайники, холодильник. Також укриття облаштоване вбиральними кабінами, душовими. Якщо повітряна тривога затяжна, дітям буде комфортно і вони зможуть задовольнити тут свої потреби. Таким чином, ніяка повітряна тривога не може вплинути на якість нашого навчання», - зауважує директорка «ІТ STEP SCHOOL» Ірина Колодзінська.

Поки в «ІТ STEP SCHOOL» навчаються діти з 5 по 11 класи. Втім, у перспективі, ділиться директорка школи, планують розширювати свої можливості в цьому напрямку.

«Ми плануємо відкрити початкову школу, напередодні нового навчального року і дати нашим дітям такі знання, які допоможуть в майбутньому їх використати та стати ефективними».

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання приватна школа IT Step School 
Матеріали по темі