Влада

У Житомирській обласній дитячій лікарні за 20 мільйонів відремонтують захисну споруду

21 October 2022, 13:18

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 7 жовтня уклав угоду з ТОВ «Тетерів-Будпроект» на ремонт захисної споруди КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня». Вартість укладеної угоди склала 20,4 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 19 жовтня на ресурсі Prozorro.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

За умовами договору, підрядник має відремонтувати захисну споруду до кінця 2022 року. Зокрема, підрядник має провести будівельні роботи, роботи з водопостачання та каналізації, опалення, системи вентиляції, електротехнічні роботи, придбати та встановити технологічне обладнання.

ТОВ «Тетерів-Будпроект» зареєстроване в Житомирі в 2015 році. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 100 грн. Власником фірми є Ірина Самсонюк. До листопада 2016 року ТОВ належало нинішньому депутату Житомирської облради з фракції «Наш край» Анатолію Подіку.

Нагадаємо, 24 січня 2022 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на реконструкцію КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» III-черги вартістю 213,7 млн грн, учасників було двоє, переможцем стала УК «Комфорт-Буд» з пропозицією 211 млн 690 тис. 144 грн, але у квітні торги скасували у зв'язку з відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.

Який вигляд має сховище лікарні у Житомирі, де вимушені ховатися дітки під час тривог, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня укриття сховище ОВА бомбосховище тендер ОДА ремонт 
Матеріали по темі