Фоторепортаж

Будматеріали, техніка й робітники: як у Житомирі ремонтують вулицю Київську. Фоторепортаж

27 October 2022, 12:52

У третій декаді жовтня в Житомирі відновили ремонт тротуарів частини Київської – від вулиці Небесної Сотні до Хлібної.

Станом на ранок 27 жовтня тут проводять підготовчі види робіт.

За умовами договору, роботи мають завершити до 20 листопада, працівники кажуть, що зроблять усе від них залежне, щоби закінчити вчасно, проте додають, що з термінами у наш час загадувати не можна.

«Зараз у нас іде підготовка під вкладання щебеню. А далі тут буде плитка. Зараз ми приберемо тут увесь бруд, завеземо щебінь і тільки тоді вкладемо плитку. Одна частина тротуарів суха, а інша, бачите, мокра. Ми маємо це все прибрати», – розповідають робітники.

Нагадаємо, 21 жовтня 2022 року пресслужба міської ради повідомляла, що у Житомирі почали ремонтувати Київську на ділянці від перехрестя з вулицею Небесної Сотні до Хлібної. Ремонтують і проїжджу частину, і тротуар.

Як повідомляв Житомир.info, на початку вересня 2022 року КП «Управління автомобільних шляхів» оголошувало закупівлю на ремонт вулиці Київської на ділянці від Хлібної до Небесної сотні вартістю 7 млн 734 тис. 997 грн. 19 вересня участь у тендері взяло дві фірми: ВКФ «Урарту» з пропозицією у 6 млн 568 тис. 215,91 грн та ПП «Автомагістраль» з пропозицією у 7 млн 290 тис. 897 грн. Спочатку переможцем визнали ВКФ «Урарту», але 20 вересня УАШ вирішило відмінити тендер, бо «у замовника відпала потреба в закупівлі послуги».

12 жовтня 2022 року комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради уклало угоду з ТОВ «УК "Комфорт-Буд» на відновлювальні роботи з ремонту покриття по вул. Київська (від вул. Небесної Сотні до вул. Івана Сльоти). Вартість укладеної угоди склала 7,7 млн грн. Зі слів заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука, від вулиці Небесної Сотні до Хлібної виконуватимуться роботи з відновлення тротуару та проїжджої частини, яка порушена внаслідок демонтажу. А до вулиці Івана Сльоти планується ремонт невеликими ділянками, поточний ремонт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вул. Київська ремонт дорога тротуар  
Матеріали по темі