Суспільство

У Житомирській області серед батьків проводять опитування щодо якості дистанційного навчання

14 November 2022, 14:14

Батькам учнів закладів загальної середньої освіти Житомирської області пропонують долучитися до опитування з метою вивчення якості дистанційного навчання.

Про опитування 14 листопада повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації з посиланням на інформацію департаменту освіти і науки.

«В умовах воєнного стану є важливим ефективна комунікація між керівництвом закладу освіти, педагогічними працівниками та здобувачами освіти. Адже володіючи актуальною і достовірною інформацією, можна більш чітко зрозуміти ключові питання, виокремити сильні та слабкі сторони, які допоможуть у розвитку і трансформації дистанційної освіти», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання.

Долучитися до опитування можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfoQRGG1C…/viewform

Як повідомляв Житомир.info, 1 вересня 2022 року у школах Житомирської області навчання розпочали близько 138 тисяч учнів (102 тисячі – очно, 36 тисяч – дистанційно). Серед школярів було понад 1000 дітей, які евакуювалися з інших регіонів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання дистанційне навчання опитування  
Матеріали по темі