Влада

Відремонтували тепломережу на Пушкінській, купили техніку: на виконкомі внесли зміни до інвестпрограми «Житомиртеплокомуненерго»

16 November 2022, 13:08

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» придбало навантажувач, тягач, а також провело реконструкцію тепломережі на вулиці Пушкінській. На вказані заходи витратили майже 18,5 млн грн.

Про це 16 листопада йшлося на засіданні виконкому міської ради під час розгляду питання «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на 2022 рік».

Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин озвучив перелік заходів для включення до інвестиційної програми.

Так, ішлося про реконструкцію теплової мережі по вулиці Пушкінській (вартість – 11 103,6 тис. грн), купівлю навантажувача телескопічного (вартість – 5 490,0 тис. грн) та придбання сідельного тягача (вартість – 1 850,0 тис. грн). Загальна вартість виконаних заходів – 18 443,6 тис. грн.

«По першому пункту: траса була повністю виконана до початку опалювального сезону, мережа замінена і сплачена, але сплачена за допомогою міського бюджету, тому що власних коштів у нас на це виконання не було у зв’язку з воєнним станом, недооплатою населення і ще не отриманою різницею в тарифах. А траса повністю зроблена. Навантажувач був куплений ще в березні для закінчення опалювального сезону, для переміщення щепи. У нас уже працюють три об’єкти альтернативної теплоенергетики. Плюс було куплене додаткове обладнання. Це фреза і візок для обслуговування висотних об’єктів. Третій пункт – це окремий тягач євро-6. Був проведений тендер, і виграла компанія «Пак-Трейд», і куплений тягач. Тому що у нас два КамАЗи, які працювали на підприємстві, повністю зношені», – пояснив Дмитро Рогожин.

Як повідомляв Житомир.info, 6 жовтня 2022 року комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» уклало договір на закупівлю двох модульних котелень з київським ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго». Загальна вартість котелень – 11 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖТКЕ теплокомуненерго Рогожин інвестпрограма  
Матеріали по темі