Місто

В Житомирі поки не можуть відновити роботу електротранспорту

18 November 2022, 12:48

В Житомирі поки не можуть відновити роботу електротранспорту, наступні перемовини з енергетиками щодо цього будуть 21 листопада.

Про це 18 листопада в коментарі Житомир.info сказав заступник мера Житомира Олександр Шевчук.

«На сьогодні, на жаль, ми поки не можемо відновити роботу електротранспорту, навіть в невеликій кількості. Вчора в нас були перемовини з РЕМ щодо відновлення по самих основних маршрутах, але поки що їх згоди немає, потужностей катастрофічно не вистачає. Наступна наша зустріч буде в понеділок (21 листопада), в другій половині дня. Тому до понеділка (включно) електротранспорт, на жаль, працювати не буде», - сказав Олександр Шевчук.

Нагадаємо, з 16 листопада у Житомирі не працює електротранспорт, на тролейбусні маршрути №2 та №3 пустили комунальні автобуси.

Як повідомляв Житомир.info, після масового ворожого ракетного обстрілу 15 листопада 2022 року по об’єктах енергетичної інфраструктури України, в Житомирі залишається критична ситуація з електропостачанням. 17 листопада в Житомирській області запровадили графіки аварійних відключень електроенергії в 421 населеному пункті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт Шевчук електротранспорт тролейбус електроенергія 
Матеріали по темі