Влада

Підприємство оштрафували на 756 тис. грн за спортмайданчики та стадіон в Житомирському військовому інституті

5 December 2022, 14:12

Житомирська спецпрокуратура через суд змусила комерційне підприємство сплатить на користь Міноборони 756 тисяч штрафу.

Про це 5 грудня повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

«Установлено, що у 2020 році між Житомирським військовим інститутом ім. С.П. Корольова та одним із приватних підприємств укладено договір про проведення будівельних робіт щодо облаштування спортивних майданчиків та стадіону військового навчального закладу. Унаслідок невиконання умов укладеного Договору, інститут був позбавлений можливості забезпечити належну фізичну підготовку кадрів офіцерського складу під час війни з російським агресором», - йдеться у повідомленні.

Житомирською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону подано позов в інтересах держави до підприємства-підрядника про стягнення штрафних санкцій за порушення договірних зобов’язань.

1 грудня 2022 року Господарський суд Житомирської області погодився з доводами спеціалізованого прокурора та позовну заяву Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задовольнив повністю. За рішенням суду підприємство-порушник зобов’язано сплатити на користь Міністерства оборони України штрафні санкції на суму 796 тис. грн.

Від редакції: в Єдиному реєстрі судових рішень є майже два десятки ухвал по цій справі, розгляд якої почався у вересні 2021 року, фірма, яка має сплатити штраф – приватне виробничо-комерційне підприємство «Реамед» з Хмельницького.

Зауважимо, що за даними аналітичної системи YouControl в 2020 році це підприємство уклало найбільше угод на загальну суму 9,5 млн грн і всі вони стосувалися спортивних майданчиків.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2021 року стало відомо, що у Житомирській області на спорудження спортивного майданчика в смт Народичі зайво перерахували 300 тис. грн бюджетних коштів – двом особам повідомили про підозру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортмайданчик військовий інститут прокуратура суд штраф  
Матеріали по темі