Місто

У Житомирі спортсмени влаштували патріотичний флешмоб з нагоди Дня Соборності: розгорнули 25-метровий прапор України

23 January 2023, 16:26

На центральному стадіоні «Полісся» у Житомирі близько 200 спортсменів влаштували патріотичний флешмоб до Дня Соборності. Діти разом з тренерами розгорнули 25-метровий прапор України, а також об'єдналися за допомогою синьо-жовтої стрічки єдності.

«Тут будуть представники всіх наших спортивних шкіл. Це буде і Центр Спорт для всіх, види спорту для осіб з інвалідністю, Школа вищої спортивної майстерності, фізкультурно-спортивні товариства та дитячі-юнацькі спортивні школи, які територіально знаходяться у Житомирі. Таким чином хочемо показати, що ми єдині, і в єдності – сила», – каже начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Сергій Козловець.


Українці – незламні, незалежні та єдині, кажуть учасники флешмобу. Наймолодші розповідають, чому долучилися до заходу.

«Тому ми підтримуємо Україну», – каже учасниця флешмобу Роксолана.

«Тому що ми спортсмени, що ми сильні», – додає учасниця флешмобу Валерія.

«Щоб підтримати країну, місто, щоб знати скільки у нас є патріотів», – сказала учасниця флешмобу Ганна.

«Фактично на майбутнє, щоб нація була більш об'єднана», – говорить учасник флешмобу Павло.

«Україна незалежна і завжди буде незалежною», – каже учасниця флешмобу Кіра.

Спортсмени представляють нашу країну за кордоном, тому важливо з дитинства долучати вихованців різних секцій до патріотичних заходів, переконана тренерка легкої атлетики Марина Чорна.

«В стані війни ми, як ніколи, маємо бути такі з'єднані, як одне ціле, і на змагання їздити захищати та прославляти нашу Україну», – переконана тренерка з легкої атлетики Марина Чорна.

Зазначимо, що флешмоб мали провести на передодні Дня Соборності, 20 січня, але через повітряну тривогу захід довелося перенести.

Нагадаємо, у 22 січня у День Соборності на кордоні Рівненської та Житомирської областей розгорнули державний прапор та утворили «ланцюг єдності».

Як повідомляв Житомир.info, 18 січня 2023 року у середмісті Житомира освітяни влаштували акцію «Єдині» до Дня Соборності України, а учні двох ліцеїв провели символічний флешмоб єднання.

А 20 січня у Житомирі на декількох локаціях паралельно відбулися заходи з вшановування захисників Донецького аеропорту: учасники поклали квіти та встановили лампадки. Також у місті цього дня проводили флешмоби з нагоди Дня Соборності України. Зокрема, учні Центру творчості дітей і молоді влаштували ярмарок-продаж своїх робіт. А в колишньому кінотеатрі «Жовтень» цього дня пряли «Нитку єдності».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День Соборності прапор стадіон спортсмен  
Матеріали по темі