Економіка

У січні житомирські аудитори виявили порушень, що призвели до втрат на суму майже 4 млн грн

23 February 2023, 11:13

У січня 2023 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 4 млн грн. Окрім того, було забезпечено відшкодування втрат фінансових й матеріальних ресурсів на суму понад 5 млн грн (з урахуванням виявлених порушень у минулих роках).

Про це 22 лютого повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 5 управлінських рішень. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на понад 2 млн грн», – йдеться у повідомленні.

За допущені порушення 2 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, ще 4до матеріальної та дисциплінарної, 1 особу звільнено із посади.

Водночас до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 1 фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

Зазначено також, що за результатами розгляду переданих до правоохоронних органів матеріалів заходів державного фінансового контролю розпочато 8 досудових розслідувань.

«Вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, зокрема, 2 повідомлення за переданими матеріалами контрольних заходів та 6 повідомлень за результатами участі фахівців управління у досудових розслідуваннях, що їх проводили правоохоронні органи», – інформують аудитори.

Нагадаємо, 21 лютого 2023 року пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області розповідала про результати ревізії на Державному підприємстві «Грозинське», що в Коростенському районі Житомирської області: було виявлено втрат на більш як 37 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 15 грудня 2022 року пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області інформувала про результати перевірки комунального підприємства «Міськсвітло» Житомирської міської ради: загальна сума непродуктивних витрат та упущених вигод – понад 4,5 млн грн. А 4 січня 2023 року пресслужба повідомляла, що під час перевірки комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради виявили упущені вигоди та непродуктивні витрати на суму понад 22 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитор аудитори ревізія аудит втрати відшкодування  
Матеріали по темі