Влада

Індекс цифрової трансформації Житомирської області трохи вище середнього по країні

28 March 2023, 10:18

Мінцифри презентувало результати цифрової трансформації в регіонах України за 2022 рік.

Презентація відбулася у Києві під час форуму цифрової трансформації, який проходив 24–25 березня – повідомляє 27 березня пресслужба Мінцифри.

«У межах форуму було презентовано результати дослідження Індексу цифрової трансформації регіонів України. За результатами 2022 року Індекс становить 0.651 з 1 можливого. Діяльність регіональних CDTO (Chief digital transformation officer) була сфокусована на 8 напрямах, що відображають пріоритети держави у сфері цифровізації. Також СDTO взяли участь в обговоренні того, як стати не просто проектними менеджерами своїх відомств, а частиною архітектури змін загалом», - йдеться у повідомленні.

Міністерство цифрової трансформації зазначає, що мета Індексу – створити базу для дослідження рівня цифрової трансформації в обласних державних адміністраціях. Результати дозволять владі, аналітикам, розробникам та іншим зацікавленим сторонам оптимізувати процеси діджиталізації в області.

«Результати проведеного дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.650 бала з 1 можливого. Найвище значення мають Дніпропетровська (0.916), Тернопільська (0.910) та Одеська (0.836) області. Серед основних субіндексів найвищі значення спостерігаються у «Розвиток ЦНАП» (0.771), «Режим “без паперів”» (0.691) та «Розвиток інтернету» (0.683)», - йдеться в оприлюдненому дослідженні.

Зауважимо, що індекс цифровізації Житомирської області – 0,692.

Значно вище середнього в Житомирській області лише два показники – розвитку інтернету та режиму «без паперів».

Переглянути детальне дослідження можна за посиланням: https://bit.ly/3ly24TR

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 15 червня 2022 року начальником відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОВА призначений Костянтин Лопушанський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінцифри цифровізація дослідження діджиталізація 
Матеріали по темі