Події

У Житомирській області поліція знищила у вогні наркотики вартістю понад 2 млн грн

28 March 2023, 11:07

27 березня на спецмайданчику поліцейські Головного управління Національної поліції в області спалили речові докази у кримінальних провадженнях щодо незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Відповідні рішення були ухвалені судами після розгляду обвинувачень осіб, причетних до їх поширення.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Житомирській області.

Зазначено, що всі дії відбувались у присутності членів спеціально створеної комісії, до складу якої входять як поліцейські, так і співробітники Управління служби безпеки України в області. Як повідомила дізнавач відділу дізнання ГУНП Ірина Кравчук, знищувались речові докази по провадженнях за період з 2019 по 2022 рік.

«Утилізовано, за цінами чорного ринку, наркотичних та психотропних речовин, приблизно на понад 2 мільйони гривень», – зазначила Ірина Кравчук.

Поліцейські знищили не лише наркотики та сировину, а й специфічні пристосування для їх вживання, також вилучені на місцях подій як свідчення незаконної діяльності обвинувачених.


Відео з сайту ГУНП

Як повідомляв Житомир.info, 22 червня 2022 року поліцейські у присутності спеціально створеної комісії спалили наркотиків на півтора мільйона гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: наркотик наркотики поліція  
Матеріали по темі