Директор комунального підприємства «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради Сергій Колесник прокоментував результати аудиторської перевірки, під час якої в КП виявили порушень і недоліків на майже 35 млн грн.
Що саме виявила перевірка і чому так сталося Колесник розповів на черговому засіданні міськвиконкому 19 квітня на прохання мера Житомира.
«Перевірку проводили за останні 5,5 років. Були витрати в 17,5 мільйонів на запчастини і ремонти, бо у нас на сьогодні великий знос техніки, більше 80% - оцінили перевіряючи. Вони вважають, що ми мали б оновити техніку і не купляти запчастини. Я зауважив, що в мене 41 одиниця техніки, навіть якщо я куплю одну, то на 41 мені все одно треба витрачати. Ще 7,5 мільйонів – це були витрати на задіяних нами підприємців (субпідрядних організацій для виконання робіт). У нас в штаті на 2018 рік було 142 особи, за 2022 рік середньооблікова чисельність була 69 людей. Наприклад, КамАЗ, якого в нас немає, обійдеться в 1,5 тис. грн, якщо за місяць я його задію десять разів, то це 15 тис. грн, і це майже місячна зарплата однієї людини, а ще той КамАЗ треба купити, замортизувати, будуть витрати на паливо. Також були претензії (6 млн грн), що роботи субпідрядниками не були зроблені, аргументували тим, що у нас відсутній «журнал обліку» на полігоні (твердих побутових відходів). Журналу такого не було ще до того часу, як я там почав працювати, і це не є вимогою. Вони погоджуються, що акт виконаних робіт є підтвердженням виконання роботи, але «у вас немає журналу». Зараза така ситуація, що воно контролювалося з іншої сторони, власне, як казали, так вони і писали, і попереджали «ми так будемо писати». Ну пишіть», - пояснив на засіданні виконкому директор КАТП-0628 Сергій Колесник.
Фоторепортаж про процес вивезення відходів та специфіку роботи КАТП-0628 дивіться тут
Нагадаємо, 7 квітня Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області оприлюднило інформацію про перевірку в КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради та виявлення порушень і недоліків на майже 35 млн грн.
Як повідомляв Житомир.info, впродовж 2022 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 146 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму понад 40 млн грн.