Суспільство

Неподалік Житомира пів сотні спортсменів змагалися за кубок Житомирської області з кантрі-кросу

30 April 2023, 14:38

Вперше за майже два роки на мототреці у селі Клітчин, що неподалік Житомира, знову чутно гарчання двигунів мотоциклів. Пів сотні учасників з різних куточків України, ба навіть з-за кордону, приїхали позмагатися за перший відкритий кубок Житомирської області з кантрі-кросу «Чайник» СUP.

«Змагання проходять з дисципліни кантрі-крос – це споріднена дисципліна з мотокросом, але один заїзд тривалістю в півтори години. 50 людей зареєструвалося, кілька не доїхали. Наймолодшому учаснику 7 років, найстаршому 63 роки», – розповідає організатор змагань Артур Кирильчук.


«Спортсмени з усієї України, є навіть іноземець – француз Люк Д’епріє. В цьому році ми плануємо провести подібні змагання у Радомишлі, Бердичеві і Коростені», – додає президент федерації мотоспорту України у Житомирській області Олександр Бочковський.

Спортсмени зізнаються: скучили за подібними змаганнями. Зокрема, 62-річний Михайло жартує: вже не міг всидіти на місці в очікуванні перегонів.

«Перші перегони у цьому році. Дуже скучили, ніяк не готувався – зліз з дивану і поїхав, як буде – так буде», – говорить учасник змагань Михайло.

Cпробувати себе на треку мали можливість як професійні спортсмени, так і любителі. Чимало людей приїхали просто поспостерігати за перегонами на сталевих конях, вздовж траси підбадьорюючи учасників.

За можливість проведення змагань організатори завдячують захисникам. Саме тому, кажуть, встановили скриньку, до якої й учасники, і відвідувачі змагань можуть задонатити посильну суму. По завершенні змагань усі зібрані кошти обіцяють передати на потреби 95-ї бригади.

«Зараз іде війна, і ми тут маємо змогу проводити змагання саме завдяки ЗСУ і їхнім успіхам та пожертвам на полі бою. Тому ми маємо не забувати про це. Таким чином, ми маємо скриньку, і всі охочі можуть долучитися до збору коштів, які підуть на потреби 95-ї бригади», – підсумовує організатор змагань Артур Кирильчук.

Нагадаємо, що у 2020 році учасниками всеукраїнських змагань з мотокросу поблизу Житомира стали 128 спортсменів, наймолодшому було 5 років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотокрос мотоцикл змагання кантрі-крос Кирильчук Бочковський Клітчин  
Матеріали по темі