Фоторепортаж

На пішохідних переходах у Житомирі оновлюють дорожню розмітку . Фоторепортаж

10 May 2023, 16:09

У Житомирі оновлюють дорожню розмітку на пішохідних переходах. Хоча цьогоріч погода і не сприятлива, вже встигли нанести близько нанесли 1200 кв. м пішохідних переходів.

«Основні об’єми ми будемо віддавати підрядним організаціям після ремонту дорожнього покриття. Деякі вулиці вже відремонтували, то там ми будемо наносити. Вже нанесли на Селецькій, на Фещенка-Чопівського, навколо ЖД вокзалу, Грушевського-Мазепи. Сьогодні наносимо на Кочерги. Завтра почнемо Гоголівську, потім перейдемо на Старовільську і Володимирівську. Головне, щоб дощів не було і погода була гарна. Наносимо розмітку лише за сприятливих умов і там, де дорожнє покриття дозволяє. Чекаємо, коли трохи поремонтуємо дороги, і тоді підрядні організації вже будуть заходити і робити розмітки», - розповів майстер з організації дорожнього руху КП “УАШ” Олександр Смолярчук.

Нагадаємо, КП “УАШ” 20 квітня був оголошений тендер на закупівлю 112 банок фарби по 30 кг кожна: 100 банок білої, 8 – червоної, по 2 сірої і жовтої. Очікувана вартість закупівлі становить 444 тис. грн, торги заплановані на 28 квітня 2023 року.

Нагадаємо, наприкінці лютого УАШ оголосило тендер на закупівлю 2476 кг фарби для дорожньої розмітки на 300 тис. грн, переможцем стало сумське ТОВ «ВП «Полісан» з пропозицією 285 тис. 326,40 грн.

6 квітня КП «Управління автомобільних шляхів» оголосило тендер на послуги з нанесення дорожньої розмітки на більш ніж 60 вулицях Житомира: очікувана вартість закупівлі становила 4 млн 046 тис. 437 грн, аукціон був запланований на 14 квітня. Переможцем тендеру став ФОП із Запоріжжя Микиртумов Армаіс Григорович з пропозицією 3 млн 060 тис. 029,27 грн, 24 квітня оприлюднене повідомлення про намір укласти з ним договір.

Як повідомляв Житомир.info, з 7 квітня 2023 року начальником комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради призначений Андрій Омельчук, 19 квітня на засіданні виконкому він вже отримав зауваження від мера щодо ремонту доріг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога розмітка дорожня розмітка пішохідний перехід УАШ дороги 
Матеріали по темі