Суспільство

У Житомирі та в кількох селищах області для майбутніх першокласників організують безкоштовні заняття з підготовки до школи

25 May 2023, 17:06

У Житомирі та ще у кількох селищах області майбутні першокласники зможуть долучитися до безкоштовних занять з підготовки до школи.

Про це 25 травня повідомили на сайті «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

«Це унікальна можливість для родин з дітьми, які скоро будуть першокласниками. Так діти 5-7 років можуть стати учасниками безкоштовних занять із підготовки до школи. Запрошуємо батьків записати своїх дітей на навчальні заняття, які допоможуть почуватися їм впевненіше у школі. Громадська організація «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» в межах реалізації крос-секторального проєкту за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Житомирській області, оголошує офіційний початок безкоштовних занять з підготовки до школи на Дитячих точках СПІЛЬНО на Житомирщині», – йдеться у повідомленні.

Так, на Житомирщині у межах проєкту створені 8 дитячих точок у Малинській, Олевській, Баранівській, Ємільчинській, Попільнянській, Ружинській, Коростишівській, Черняхівській громадах. На цих локаціях з дітьми працюватимуть вихователі та вчителі початкових класів. Проводитимуть заняття з математики, грамоти, читання, письма. Також вихователі працюють на локації партнерів – Дитячій точці СПІЛЬНО у Житомирі.

«Учителі старанно готуються до занять: підбирають цікаві завдання, які відповідатимуть віку дітей, вправи для підготовки руки до письма, техніки з вивчення звуків та літер, складання складів, а також швидкі способи запам’ятовування цифр, геометричних фігур, послідовностей тощо», – зазначають організатори.

До занять з підготовки до школи можна долучитися на:

• Дитяча точка Спільно Олевськ (м. Олевськ, вул. Гетьмана Виговського, 30);

• Дитяча точка Спільно Малин (м. Малин, вул. Дорошок, 20);

• Дитяча точка Спільно Баранівка (м. Баранівка, вул. Соборна,40);

• Дитяча точка Спільно Коростишів (м. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58);

• Дитяча точка Спільно Житомир (м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 14)

• Дитяча точка Спільно Ружин (смт Ружин, вул. Бурди, 43);

• Дитяча точка Спільно Ємільчине (смт Ємільчине, вул. Соборна, 14).

Усі деталі щодо відвідування занять із підготовки до школи безпосередньо на локаціях або ж на сторінках Дитячих точок у соціальній мережі Фейсбук (розклад та варіанти запису).

Також ГО «НУО «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» забезпечує Дитячі точки «Спільно» постійними візитами мобільних груп педагогів, мобільних освітніх команд, мобільних бригад за напрямком WASH (санітарія та гігієна), дитячих психологів, логопедів та інших спеціалістів для проведення інтерактивних занять з дітьми.

Якщо є потреба у консультації, можна телефонувати до Координаційного центру: (067) 490-32-77, (096) 93-77-116.

Як повідомляв Житомир.info, з початку квітня у Житомирі стартував прийом документів для зарахування дітей до перших класів 2022/2023 навчального року. Станом на початок травня до ліцеїв міста зарахували 1700 учнів, 37 – з них переселенці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: першокласник дитина школа підготовка до школи ЮНІСЕФ СПІЛЬНО 
Матеріали по темі