Місто

Проєкти КП «Житомирводоканал»: реконструкцію каналізаційних очисних завершать до кінця року, на очисні води шукають гроші

30 May 2023, 14:23

Словенська компанія продовжує роботи по будівництву каналізаційних очисних споруд житомирського водоканалу і має завершити І і ІІ черги до кінця 2023 року, з реконструкцією очисних споруд водопостачання ситуація складніша.

Про це сказав мер Житомира Сергій Сухомлин на завершення свого звіту про роботу у 2022 році.

«По проєкту Світового банку щодо реконструкції водоканалу фактично завершенні роботи по перекладанню мереж, вони проводилися в минулому році і в цьому році. Також (словенська) компанія «Еsotech» продовжує роботу по будівництву першої і буде приступати до другої черги будівництва і реконструкції очисних споруд (каналізації): до кінця липня І черга має бути закінчена, до кінця року буде закінчена друга черга. По очисних води ситуація складніша: роботи були реалізовані лише на 40%, до кінця червня, як було заплановано, словенська компанія не зможе їх завершити, поки фінансування по цьому проєкту немає. Вчора був у Києві і спілкувалися з одним європейським фондом з приводу того, що можливо нам нададуть по цьому проєкту на мільйони євро обладнання і можливо ми будемо закінчувати цей проєкт не за рахунок кредитних коштів, а зможемо отримати грантове фінансування на закінчення реалізації цього проєкту. І сьогодні вже директор водоканалу поїхав у Київ спілкуватися з цього приводу», - сказав Сергій Сухомлин.

Трансляцію звіту про роботу мера в Житомирі у 2022 році дивіться тут

Нагадаємо, 9 березня 2023 року директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик розповідав про відновлення робіт з реконструкції каналізаційних очисних споруд та про плани протягом березня відновити роботу на очисних спорудах водопостачання.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2023 року комунальному підприємству «Житомирводоканал» з місцевого бюджету виділили 80,6 млн грн, з яких майже 73 млн грн пішло на погашення заборгованості перед Світовим банком по кредиту на будівництво нових очисних споруд водогону та каналізаційних стоків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал реконструкція каналізація очисні споруди водогін очищення води вода Сухомлин Житомирводоканал кредит 
Матеріали по темі