Місто

Житомирянам пояснили, чому вулицями міста 1 червня тече вода

1 June 2023, 13:40

У Житомирі 1 червня відкрили пожежні гідранти, тому вулицями тече вода.

Про це попереджає пресслужба Житомирської міської ради.

«Сьогодні через пожежні гідранти промиваються мережі. Тому ви бачите, як по місту тече вода. Це триватиме до кінця доби», – йдеться у повідомленні.

Як пояснює директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик, процедура промивки мереж проводиться щороку на початку літнього сезону.

«Водоканал відкрив пожежні гідранти та проводить промивання мереж. Пов’язано це з тим, що забір води здійснюється з поверхневого водозабору. Аби не допустити вторинне забруднення – така процедура проводиться щороку перед літнім сезоном», – зазначає Роман Ілик.

Нагадаємо, з 22 години 31 травня у Житомирі розпочали промивку та дезінфекцію водогону. Триватиме промивка до півночі 1 червня. Воду з кранів у цей період споживати не варто.

Як повідомляв Житомир.info, 29 червня 2022 року в Житомирі також відкривали пожежні гідранти, з яких витікала вода. У водоканалі пояснювали: це один із етапів промивки, який передбачає випуск води із підвищеним вмістом гіпохлориту натрію через відкриті пожежні гідранти на водопровідних магістралях.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водоканал гідрант пожежний гідрант дезінфекція промивка водогін  
Матеріали по темі