Новини компаній

В Україні різко піднявся попит на жіночі кросівки

11 July 2023, 14:23

Сучасна жінка відрізняється від попередніх поколінь любов’ю до власного комфорту. Це проявляється не тільки в легкості сказати “ні”. Актуальний гардероб перетворився на індивідуальну колекцію зручного вбрання. Поміж високих підборів у шафці завжди знайдеться спортивне взуття. Часто це декілька пар різного стилю та кольору. Серед дівчат турецькі кросівки жіночі є дуже популярними. Вони дивують низькою вартістю, але не поступаються західним товарам. Де ж українки купують фірмове турецьке взуття?


Де вигідно купувати кросівки: в інтернеті чи магазині?

Зазвичай відвідини торгових точок проходять у вихідні. Замість відпочинку та розваг дівчата витрачають час у задушливих магазинах. Люди, які надають перевагу онлайн маркетам, відмічають, що ціни в інтернеті нижчі. Чому це так?

Власники завищують вартість через плату за оренду приміщень, зарплатню працівникам. Сайтам це не потрібно. Навпаки, в інтернеті завжди є доволі вагомі знижки.

Якщо порахувати крім коштів ще й зекономлений час, можна впевнено відповісти: купівля в інтернеті вигідніша. З іншого боку – оригінальність брендів. На tt-turk.com справжні товари визнаних торговельних марок. Варто повністю подивитись каталог, щоб знайти собі кращу пару.

Асортимент жіночих кросівок на TT-TURK

Сайт пропонує спортивні туфлі, черевики, кросівки. Вартість та умови доставки настільки приємні, що розумно придбати одразу декілька пар. Колекції різноманітні, представлені кросівки високої якості:

  • на пласкій підошві, танкетці, з ортопедичною устілкою;
  • натуральні шкіряні, замшеві, текстильні;
  • класичні, останніх трендів;
  • білі, чорні, кольорові;
  • зі шнурками, бічною резинкою;
  • масивного силуету, точно по нозі.

Взуття з Туреччини суворо контролюється виробниками. У фірмових кросівках дівочі ніжки залишаються стильними та легкими.

Спортивне взуття стало частиною капсульного гардероба. Жіночі кросівки набули стриманості, але залишилися зручними. Завдяки універсальності вони підійдуть до різних образів у будь-яку пору року.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі