![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/08/10/215789/a94091d9e2a7239902130ca0a9170631_preview_w440_h290.jpg)
Присутній під час проведення слідчих дій адвокат Дмитро Вернидуб прокоментував ситуацію щодо комунального підприємства «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка».
Про це 10 серпня після 16:00 повідомила Житомирська міська рада.
«Проводяться слідчі дії, а саме обшук приміщень лікарні в рамках кримінального провадження, внесеного у травні 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі дії проводяться Головним слідчим управлінням Національної поліції України. В рамках кримінального провадження проводиться перевірка цільового використання коштів щодо фінансових витрат на боротьбу з COVID-19. На разі – слідчі дії тривають, опрацьовується значний масив документів, після завершення слідчих дій будуть надані відповідні коментарі», - повідомив адвокат.
Нагадаємо, зранку 10 серпня в житомирській лікарні №2 працівники департаменту стратегічних розслідувань та головного слідчого управління Нацполіції проводили обшуки в кабінетах керівництва лікарні, завідувачів відділень та ряду лікарів. Працівники та пацієнти лікарні запевнили, що на роботі закладу це не позначилося, а в ДСР уточнили, що обшуки пов’язані з організацією схеми незаконного отримання від НСЗУ бюджетних коштів, які виділяються на фінансування наданих медичних послуг для населення, Кримінальне провадження розслідується за декількома статтями.