Сьогодні будь-який смартфон можна перетворити на повноцінний платіжний термінал. Для цього знадобиться лише мобільний додаток — завантажити його безкоштовно можуть як фізичні, так і юридичні особи.
Мобільний термінал у телефоні дає змогу приймати оплату карткою без додаткової комісії. Далі розповімо, як працює платіжний термінал і наскільки він вигідний.
Швидке встановлення платіжного термінала
Можна не переживати за встановлення платіжного термінала — це безкоштовно і займе мінімум часу. Для цього потрібно лише завантажити додаток «Термінал» від ПриватБанку і зареєструватися в особистому кабінету. Встановити мобільний термінал можна на будь-який смартфон з операційною системою Android версії 8.0 і вище. Обов’язковою вимогою є підтримка технології NFC — це необхідно для приймання платежів.
Реєстрація в особистому кабінеті передбачає надання таких даних:
- фінансовий номер мобільного телефону;
- ПІБ;
- email;
- адреса магазину, його назва і вид діяльності;
- номер рахунку для зарахування коштів;
- код ЄДРПОУ або ІПН.
Додатково в кабінеті можна приєднати продавців: для цього потрібно вказати лише їх ПІБ і номер телефону. За обслуговування мобільного термінала абонентська плата не стягується. І це тільки одна з його вагомих переваг.
Додаток Термінал від ПриватБанку
Обравши додаток Термінал, ви зможете приймати для оплати будь-які картки. Їх тип — дебетова чи кредитна — не грає ролі. Платежі приймаються стандартним способом: вказується сума, покупець прикладає картку або гаджет, видається чек. Відправити чек можна електронним способом: через email або месенджер.
Мобільний еквайринг передбачає спрощену фіскалізацію. Це означає, що всі платежі автоматично обробляються й передаються в податкову службу. Якщо додатково приєднати платіжний термінал до сервісу «Каса» від ПриватБанку, стане доступними ще більше функціональних можливостей. Серед них:
- відстеження історії чеків;
- онлайн-перевірка балансу магазину;
- додавання нових продавців до системи;
- оформлення повернення товару;
- закриття зміни продавцем.
Використовувати сервіс «Каса», як і мобільний термінал, можна безкоштовно. Тариф за його обслуговування додано в комісію, що стягується за кожен платіж. Водночас поєднання функціоналу термінала і вказаного сервісу дає змогу з легкістю відстежувати всі транзакції та спрощує фінансовий облік.
Відсутність стаціонарного, звичного термінала на 100% виключає ситуації, коли обладнання виходить з ладу. Використовуючи додаток, можна бути впевненим у тому, що платежі надійно захищені, а термінал завжди доступний для оплати. Більше про те, як працює платіжний термінал у телефоні, завжди готові розповісти спеціалісти ПриватБанку.
Еквайрингове обслуговування і тарифи
Мобільний додаток «Термінал» робить еквайрингове обслуговування ще більш вигідним. Це проявляється у трьох параметрах:
- відсутня абонентська плата;
- завантажити додаток можна безкоштовно;
- діє фіксований тариф.
Комісія стягується за кожну транзакцію — 1,3% від суми. Ідентична комісія діє у разі використання стаціонарного обладнання, але його встановлення передбачає щомісячну плату за обслуговування — 400 гривень. Це ще одна причина, чому варто надати перевагу мобільному еквайрингу.
Платіжний термінал у телефоні — це актуальне рішення для мікробізнесу різного типу. Оцінити зручність додатка можуть власники кафе, ресторанів, служб доставки, водії таксі. Мінімум вимог і максимум переваг: термінал у вигляді мобільного додатка завжди під рукою.