Місто

Житомирський ФК «Полісся» у домашньому матчі обіграв ужгородський «Минай». Післяматчеві коментарі

24 September 2023, 10:02

Житомирський футбольний клуб «Полісся» у домашньому матчі 8 туру Української Прем’єр-Ліги обіграв ужгородський ФК «Минай» із рахунком 2:1.

Про це 23 вересня повідомила пресслужба ФК «Полісся».

«Гості відкрили рахунок першими — на 39 хвилині гол у ворота «Полісся» забив Єгор Твердохліб. Зрівняти рахунок «вовки» змогли у другому таймі — після передачі від Аріелсона ефектним ударом Артем Смоляков перекинув голкіпера. Ну, а згодом на 83 хвилині Еміль Мустафаєв вивів «Полісся» вперед», – розповідає пресслужба

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Юрія Калітвінцева — 2:1.

Як повідомляв Житомир.info, 16 вересня 2023 року пресслужба житомирського ФК «Полісся» інформувала, що у матчі сьомого туру чемпіонату України сезону 2023/24 «Полісся» поступилося одеському «Чорноморцю». Поєдинок завершився з рахунком 1:0.