Суспільство

Патрульні нагадують водіям про «сезонну» необхідність вмикати фари на заміських дорогах

1 October 2023, 09:41

З 1 жовтня на всіх автомобілях, які рухаються заміськими дорогами, у світлу пору доби мають бути увімкнені денні ходові вогні, якщо ж їх немає в конструкції авто, – ближнє світло фар.

Про це напередодні нагадала Патрульна поліція України.

«Нагадуємо про обов'язкову до виконання вимогу ПДР — з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар», – йдеться у повідомленні.

У патрульній поліції пояснюють: наступає період дощів, туманів і снігопадів, через що часто виникає недостатня видимість на дорозі. Саме тому важливо позначати переміщення авто увімкненими ходовими вогнями або денним світлом фар.

«Так ваш автомобіль буде помітним для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, а ще це зменшує ризики потрапляння в ДТП», – наголошують у патрульній поліції.

Нагадаємо, у 2021 році у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області у коментарі Житомир.info зазначали, що за невиконання вказаної вимоги ПДР передбачене попередження або штраф. Як зауважував тодішній пресофіцер патрульної поліції Ігор Іванюк, здебільшого інспектори обмежуються попередженням.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПДР автомобіль фара дорога ходові вогні патрульна поліція  
Матеріали по темі