Спортсмени Житомирської області здобули призові місця на Кубку України та на всеукраїнському турнірі з комбат дзю-дзюцу

2 October 2023, 10:03

У Києві відбувся Кубок України з комбат дзю-дзюцу серед дорослих та всеукраїнський турнір з комбат дзю -дзюцу серед дівчат. Житомирські спортсмени здобули 9 золотих та 2 сріблі медалі.

Про це 2 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«У столиці нашої держави відбувся Кубок України з комбат дзю-дзюцу серед дорослих. Житомирська команда виборола звання срібних призерів. В перший день змагань в розділі "Фул-контакт"(поєдинки в повний контакт) спортсменка із Житомирщини Вероніка Кратюк стала чемпіонкою», - йдеться у повідомленні.

Спортсменки із Житомирщини стали чемпіонками і в другий день змагань.

В розділі "Граунд" (боротьба в партері):

I місце - Вероніка Кратюк;

I місце - Віолетта Кумечко;

I місце - Марія Чернокоз;

В розділі "Клоз" (боротьба встійці та в партері):

Спортсменки вибороли право боротись на Чемпіонаті Світу.

Також в ці дні паралельно проходив всеукраїнський турнір з комбат дзю-дзюцу серед дівчат.

Здобутки наших спортсменок:

I місце - Юлія Шпаківська;

II місце - Софія-Марія Проценко;

В розділі "Клоз" (боротьба в стійці та в партері):

Нагадаємо, 1 жовтня житомирський футбольний клуб «Полісся» на виїзді розійшовся безгольовою нічиєю в матчі 9 туру Української Прем'єр-Ліги проти ФК «Колос» з Ковалівки.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2023року пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА повідомила про те, що пауерліфтери Житомирської області здобули призові місця Кубку України з жиму лежачи та перепустку на Чемпіонат Світу.

Теги: Спорт змагання спортсмен медалі чемпіонат всеукраїнський чемпіонат