Житомирська спортсменка виборола чемпіонство на фіналі Кубку України зі стрільби з лука

5 October 2023, 10:11

Житомирська спортсменка Ольга Хомутовська виборола чемпіонство на фіналі Кубку України зі стрільби з лука, що проходив в м. Чернівці з 2 по 5 жовтня.

Про це 5 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Спортсменка зі стрільби з лука Ольга Хомутовська виборола чемпіонство на фіналі Кубку України, що проходив в м. Чернівці з 2 по 5 жовтня», - йдеться у повідомленні.

Це були останні змагання в літньому сезоні 2023.

Продемонструвавши точність та влучність вихованка Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» успішно завершивши літні змагання, розпочинає підготовку до зимового сезону.

Довідково: загалом участь у змаганні взяли 122 учасника із 11 областей України.

Скриншот з сайту Міністерства молоді та спорту України

Нагадаємо, з 20 по 24 вересня у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих. Вихованка житомирської ОДЮСШ посіла перше місце.

Як повідомляв Житомир.info, 1 вересня 2022 року в сюжеті Житомир.info Ольга Хомутовська розповіла журналістам про свій спортивний шлях, підтримку, перемоги та власних учнів.

Теги: Хомутовська лук Кубок України стрільба лучник змагання чемпіон