Місто

Житомирське «Полісся» перемагає київське «Динамо» із рахунком 3:2. Відеоогляд матчу

6 October 2023, 18:11

Футбольний клуб «Полісся» здобув перемогу із рахунком 3:2 у матчі 10 туру Української Прем’єр-Ліги проти київського «Динамо».

Про це 6 жовтня повідомила пресслужба ФК «Полісся».

«Житомиряни пропустили першими, але дуже швидко змогли відновити нічийний рахунок — на 15 хвилині м’яч у ворота динамівців забив Борис Крушинський. Після перерви «Динамо» знову вийшло вперед — пенальті у ворота Бойка реалізував Буяльський. Після цього «вовки» залишились в меншості — на 57 хвилині арбітр вилучив Євгенія Морозка. Втім, після цього «Полісся» змогло зрівняти рахунок (на 64 хвилині гол у ворота «Динамо» забив Пилип Будківський), а згодом і вийти вперед (на 70 хвилині гол у ворота Георгія Бущана забив Артем Козак)», - йдеться в повідомленні.