Житомирська спортсменка здобула «золото» на чемпіонаті світу з пляжної боротьби

17 October 2023, 10:36

Житомирська спортсменка Дарʼя Медвецька здобула «золото» на Чемпіонаті світу з пляжної боротьби, що проходив у Туреччині.

Про це ввечері 16 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Золоті новини із Туреччини! Вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Дарʼя Медвецька - Чемпіонка Світу з пляжної боротьби», - йдеться у повідомленні.

Під час фінального V етапу Світової серії з пляжної боротьби у складі збірної команди України Медвецька Дар’я виборола найвищу сходинку пʼєдесталу та здобула світове чемпіонство у ваговій категорії 60 кг.

Як повідомляв Житомир.info, 13 вересня 2023 року пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА повідомила про те, що на чемпіонаті світу з пляжної боротьби, що проходили в румунському місті Констанца, житомирські спортсменки здобули бронзову сходинку світового п’єдесталу. Серед них була Дарʼя Медвецька.

Теги: спорт чемпіонат чемпіонат світу пляжна боротьба Дарʼя Медвецька