Спортсмени житомирського карате-клубу «Додзьо» здобули призові місця на Чемпіонаті України

20 November 2023, 10:14

На Чемпіонаті України спортсмени житомирського карате-клубу «Додзьо» здобули дві «золоті» та шість «срібних» нагороди.

Про це ввечері 19 листопада на своїй сторінці у фейсбуці повідомила президентка спортивного клубу «Додзьо» Анна Яцкова.

«17-19 листопада відбувся Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих.Команду «Додзе» представляли 15 спорсменів. Маємо потужний результат», - йдеться у повідомленні.

Перше місце:

• Гладченко Нікіта - ката юніори 16-17 років;
  • Сліпцов Владислав - ката кадети 14-15 років.

• Гулавській Владислав

Нагадаємо, 7 листопада пресслужба управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради повідомила про те, що спортсмени житомирського карате-клубу «Додзьо» привезли двадцять медалей зі змагань «Bushi-do Cup 2023», що проходили у Польщі, та здобули четверте загальнокомандне місце.

Як повідомляв Житомир.info, з 2 по 5 листопада 2023 року в Одесі на Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай спортсменка Крістіна Півень здобула «золото», а Богдан Диба виборов бронзу на чемпіонаті Одеської області.

Теги: спорт змагання карате Додзьо Анна Яцкова чемпіонат чемпіон чемпіонат України спортсмен