Суспільство

На Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства житомирські спортсмени здобули «бронзу» та «срібло»

21 December 2023, 11:09

На Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства, що проходив у Києві, житомирські спортсмени здобули призові місця.

Про це 21 грудня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«У столиці відбувся Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства, присвячений пам'яті загиблих захисників України. Пʼятиборці Житомирщини вкотре увінчались вдалими виступами», - йдеться у повідомленні.

За підсумками фіналу призерами серед чоловіків в командному заліку стали: Хіміч Тарас, Сич Данило та Тищенко Владислав, які зайняли третє місце.

Данило Сич в особистому заліку серед юніорів здобув «срібло».

Тищенко Владислав та Іваницький Іван в командному заліку U19 здобули «бронзу».

Бебешко Валерія в особистому та командному заліках здобула «срібло».

Сарнавська Софія, Берестовська Злата та Осипчук Вероніка в командному заліку U15 здобули «бронзу».

Нагадаємо, 9 вересня у Житомирі пройшов чемпіонат України з сучасного п’ятиборства в категорії «лазер-ран». Долучилося понад дві сотні учасників.

Як повідомляв Житомир.info, З 1 по 3 грудня 2023 року у Вінниці проходив всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Virtuoz christmas cup 2023». Команда 39 юних динамівців здобули призові місця.