Підозрюваний намагався завадити судовому процесу та заповів суддям своє майно. Одразу дев’ять суддів звернулися до Вищої ради правосуддя із заявою про тиск.
В ухвалі Корольовського районного суду, яка була оприлюднена 14 грудня, вказано, що один з підозрюваних склав заповіт на імена суддів, які працюють у зазначеній установі.
Відповідно до тексту заповіту, підозрюваний заповів все своє майно, «де б воно не було і з чого б воно не складалося, і взагалі все те, що буде належати йому на день смерті і на що він за законом матиме право» судді Рожковій Олені Станіславівні та іншим суддям по рівну.
Скриншот із заяви суддів до Вищої ради правосуддя
На думку заявника, зазначені обставини є підставою для відводу слідчого судді від розгляду клопотання.
Скриншот з ухвали суду
Крім того, захисники підозрюваних зазначили, що суддя вела себе зухвало та високомірно, а також, що одному із адвокатів не надали місця в залі судового засідання, що не дозволило захисникові виконувати свої обов`язки.
Скриншот з ухвали суду
Натомість дев’ять суддів Корольовського районного суду звернулися до Вищої ради правосуддя із заявою про втручання у судовий процес.
Зазначимо, кримінальне провадження відкрито від 10.06.2022 на чотирьох осіб за декількома статтями КК України:
ч. 3 ст. 201-1(Переміщення через митний кордон України лісоматеріалів);
ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу);
ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів);
ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підробленого документа).
Нагадаємо, 22 грудня патрульна поліція в Житомирській області інформувала, що цьогоріч виявили майже 260 порушників при перевезенні деревини.
Як повідомляв Житомир.info, з початку року станом на 7 вересня 2023 року в Житомирській області патрульні виявили майже 200 фактів порушень правил перевезення лісопродукції,