Команда житомирських спортсменів здобула «срібло» та дев’ять медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

15 January 2024, 17:27

На чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив у Львові, житомирська команда здобула друге місце серед 23 суперників.

Про це 15 січня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Легкоатлети Житомирщини - срібні призери України. 13-14 січня 2024 року в м. Львів відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Серед 23 команд Житомирська область виборола ІІ місце», - йдеться у повідомленні.

В індивідуальному заліку вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради здобули дев’ять медалей, чотири з яких – найвищого ґатунку:

• Маркевич Даніїл – бронзовий призер з бігку на 200 м,
  • Цьомик Роман – бронзовий призер зі спортивної ходьби на 5000 м.

Чемпіони вибороли право представляти Україну на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому приймуть учать 11 команд з країн Європи.

Нагадаємо, 7 січня пресслужба Міністерства молоді та спорту України інформувала про те, що на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону у Ліллехаммері Ярослав Лавренюк здобув першу в історії України медаль.

Як повідомляв Житомир.info,21 грудня 2023 року пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА повідомила про те, що на Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства, що проходив у Києві, житомирські спортсмени здобули призові місця.

Теги: чемпіонат чемпіона України спорт спортсмен змагання легка атлетика атлетика команда