На зимових Юнацьких Олімпійських іграх зі скелетону житомирський спортсмен здобув «срібло»

23 January 2024, 14:01

Житомирський спортсмен Ярослав Лавренюк здобув «срібло» зі скелетону на зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

Про це 23 січня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Спортсмен із Житомирщини Ярослав Лавренюк виборов срібну нагороду зі скелетону на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024.1 хв. 45.67 сек. за сумою двох заїздів - результат, який забезпечив скелетоністу срібну сходинку», - йдеться у повідомленні.

Лише 1.01 секундою Ярослав поступився переможцю Емілсу Індріксонсу з Латвії і на 0.38 секунди випередив Єонсу Шина з Республіки Корея.

Ярослав Лавренюк здобув першу в історії медаль для України у скелетоні на зимових Юнацьких Олімпіадах.

Нагадаємо, 7 січня пресслужба Міністерства молоді та спорту України повідомила про те, що на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону у Ліллехаммері Ярослав Лавренюк здобув першу в історії України медаль.

Як повідомляв Житомир.info, 21 грудня 2023 року пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА повідомила про те, що на Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства, що проходив у Києві, житомирські спортсмени здобули призові місця.