На чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні житомирська спортсменка здобула «срібло»

29 January 2024, 10:46

Житомирська лучниця Ольга Хомутовська здобула «срібло» на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні.

Про це 29 січня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Лучниця з Житомирщини Ольга Хомутовська здобула срібну сходинку чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні. Змагання проходили у місті Лева та тривали з 24 по 28 січня», - йдеться у повідомленні.

Спортсменка виборола друге місце серед жінок у розділі блочний лук.

Для Ольги наступний старт - змагання сильніших, які відбудуться в березні і будуть відбірковими на чемпіонат Європи.

Нагадаємо, з 22 по 25 листопада у Львові на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні Ольга Хомутовська здобула друге місце.

Як повідомляв Житомир.info, з 2 по 5 жовтня 2023 року в Чернівцях на фіналі Кубку України зі стрільби з лука житомирська спортсменка Ольга Хомутовська виборола чемпіонство.

Теги: спорт змагання Хомутовська лук стрільба з лука стрільба чемпіонат