Влада

Кабмін підтримав запуск освітнього застосунку «Мрія», у якому буде профіль учня із його шкалою успішності

17 February 2024, 12:39

Уряд підтримав запуск застосунку «Мрія», який допомагатиме учням, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в навчальному процесі та поза його межами.

Про це ввечері 16 лютого повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

«Кабінет Міністрів підтримав постанову, яка дозволяє запустити освітній застосунок Мрія. Завдяки цьому навчальний процес для дітей, батьків та вчителів стане більш сучасним та ефективним», - йдеться у повідомленні.

Застосунок Мрія — це цифрове рішення, яке допомагатиме мільйонам українців навчатися та розвиватися. Постанова визначає, що на першому етапі в застосунку будуть доступні:

  • профіль учня із програмами розвитку здібностей та шкалою успішності;
  • мультимедійні навчальні матеріали;
  • збір, обробка, накопичення, передача та відображення даних про освітній процес;
  • Мрія-ID — унікальний освітній документ, який прирівнюється до учнівського.

Крім того, Мрія допоможе автоматизувати управління закладами освіти. Це посилить безпеку та контакт з державою. У застосунку також планують використовувати штучний інтелект. Це дозволить зменшити навантаження на вчителів, а учням та батькам надасть унікальні освітні можливості.

Застосунок Мрія розробляють Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Реалізація проєкту здійснюватиметься коштом міжнародної технічної допомоги та державного бюджету.

Як повідомляв Житомир.info, 1 вересня 2023 року президент Володимир Зеленський анонсував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний цифровий проєкт «Мрія». Як повідомив президент, до кінця року планували розпочати ознайомчий процес із пілотним проєктом «Мрії» у тестових школах, а після реалізації «пілота», проєкт планують масштабувати на інші навчальні заклади України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінцифра Мрія застосунок додаток учень школа освіта навчання вчитель 
Матеріали по темі