Місто

У Житомирі в одному з будинків за бюджетні гроші встановлять електричний підйомник

21 February 2024, 15:26

Управління житлового господарства Житомирської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт вхідної групи житлового будинку на вул. Князів Острозьких, 1 з встановленням електричного підйомника. Очікувана вартість – 330 тисяч 603 грн.

В профільному управлінні кажуть, що отримали два звернення про необхідність забезпечити безперешкодний доступ маломобільних груп населення у під'їзд.

«В програмі управління житлового господарства є захід проведення капітального ремонту з облаштуванням похилого підйомника або зовнішнього підіймача, якщо в цьому є необхідність. В цьому випадку до нас звернулись мешканці будинку Князів Острозьких, 1. Було відповідне звернення, був розроблений проєкт з облаштування внутрішнього підйомника та проведення благоустрою території вхідної групи під'їзду. Поки що, це єдиний запланований в цьому році проєкт. Були ще особи з інвалідністю, якщо не помиляюся, по вул. Київська, 74. Розставлялися пріоритети, якщо у бюджеті було 400 тисяч і розглядалося дві, три заяви, то обрали саме тут, бо два ветерани війни, обидва мають інвалідність першої групи. Тут пріоритетність була дуже чітка», – розповідає начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк.

Водночас в управлінні кажуть, що людям не відмовляють у встановленні необхідних засобів, коли буде фінансова можливість звернення розглянуть повторно.

«За умови відповідних бюджетних призначень, воно буде в розгляді, і можливо в цьому році буде виконаний капремонт під'їздів для облаштування підйомника», - каже начальник управління житлового господарства.

Ми запитали скільки підйомників було встановлено за бюджетні гроші в попередніх роках.

«У 2022 році ми завершили роботу з облаштування двох під'їздів – по Миру, 17 та по Кибальчича, 4. За адресою Миру, 17 внутрішній похилого типу зовнішній підйомник, а по Кибальчича, 4 зовнішній похилого типу», - говорить начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк.

Люди, які потребують, щоб в їх під'їзді встановили підйомник можуть написати звернення до Житомирського міського голови, яке розгляне комітет з доступності.

Нагадаємо, що у 2021 році з міського бюджету виділили 440 тис. грн на встановлення електричних підйомників для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення в під'їздах за адресами: проспект Миру 17 (295 тис. грн, два підйомники) та вул.Кибальчича, 4 (145 тис. грн, один підйомник).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер електричний підйомний Гуменюк управління житлового господарства особа з інвалідністю 
Матеріали по темі