Економіка

Штраф понад 800 тис. грн: житомирські податківці виявили ювелірний магазин, що працював без РРО, а в райцентрі перевірили ринки

23 February 2024, 14:04

Працівники податкової служби, на підставі отриманої інформації щодо порушень вимог діючого законодавства, провели перевірку ювелірного магазину.

Про це 23 лютого повідомила пресслужба ГУ ДПС у Житомирській області.

«Головним управління ДПС у Житомирській області, на постійній основі здійснюється контроль за дотриманням законодавства суб’єктами, які провадять господарську діяльність у сфері торгівлі, в т.ч. у при здійсненні торгівлі ювелірними виробами. Так, на підставі отриманої інформації щодо порушень вимог діючого законодавства при здійсненні торгівлі ювелірними виробами, була проведене перевірка», - йдеться у повідомленні.

В ході проведення перевірок встановлено порушення порядку ведення обліку товарних запасів та реалізація товарів без РРО/ПРРО. За результатами проведеної фактичної перевірки, до порушника буде застосовано відповідні штрафні санкції більш ніж на 800 тис. грн.

Також, на підставі отриманих звернень громадян, які надійшли на адресу ГУ ДПС, проведено фактичні перевірки на одному з ринків м. Звягеля. За результатами вжитих контрольно – перевірочних заходів складено та направлено до суду два адміністративних протоколи за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації суб’єкта господарювання.

ГУ ДПС вкотре наголошує на обов’язку дотримання діючого законодавства при здійсненні господарської діяльності, адже прозора діяльність та сплата податків це запорука міцності держави.

Нагадаємо, 5 лютого пресслужба Головного управління ДПС у Житомирській області повідомила про те, що працівники податкової служби провели перевірки на одному з ринків у Житомирі. Виявили відсутність терміналу та неоформленого працівника

Як повідомляв Житомир.info, 2 лютого 2024 року пресслужба Головного управління ДПС у Житомирській області інформувала про те, що працівники податкової викрили інтернет-магазин срібних прикрас, який працював без оформленого ФОПа та мав двох нелегальних працівників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДПС податкова перевірка РРО ПРРО чек ювелірний магазин магазин ринок штраф ФОП 
Матеріали по темі