Суспільство

На чемпіонаті України з велоспорту в індивідуальній та груповій гонках житомирські спортсмени здобули три нагороди

12 March 2024, 09:55

З 8 по 10 березня в м. Біла Церква пройшов чемпіонат України з велоспорту.

Про це 11 березня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«8-10 березня в м. Біла Церква пройшов чемпіонат України з велоспорту (крос). В перший змагальний день спортсмени Житомирщини брали участь в індивідуальній гонці на час, у своїй віковій категорії «срібне» місце здобула Петрович Поліна», - йдеться у повідомленні.

В другий змагальний день у груповій гонці велосипедисти Житомирщини здобули два призових місця у своїх вікових категоріях:

Друге місце

• Петрович Поліна

Третє місце

• Калініченко Іван

Нагадаємо, з 1 по 5 лютого на чемпіонаті України з велосипедного спорту Анастасія Фурник здобула сім перемог та 6 разів отримала титул срібної призерки чемпіонату України серед дівчат.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі 8 серпня 2023 року підбили підсумки Відкритого чемпіонату України в парній гонці та гонці критеріум 1 тур, всеукраїнських змагань в груповій гонці (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) IV ранг з велосипедного спорту на шосе. В парній гонці чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе житомирська спортсменка здобула перше місце.