Місто

Влада Житомира підготувала проєкт рішення про продаж 11 ділянок, землю на Київській купує фірма депутата міськради

22 March 2024, 17:16

Міська влада збирається продати 11 земельних ділянок несільськогосподарського призначення в Житомирі, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна заявників.

Відповідний проєкт рішення сесії 22 березня 2024 року оприлюднили на сайті міської ради.

«Розглянувши звернення суб’єктів земельних відносин, представлені звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.06 за № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Закону України «Про публічні закупівлі», рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок», міська рада вирішила погодити звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок та продати земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Житомирі», - йдеться у проєкті рішення.

У додатку до нього (див. внизу) є перелік покупців, ціни, розміру та адрес 11 земельних ділянок: п’ять розташовані у промзоні на вулиці Промисловій і три з них загальною площею 0,2572 га переходять в одні руки – ФОП Войтко Олександр Петрович і два ТОВ («Альфа – СМ» та «Альфа – М»), де Олександр Войтко співзасновник; 0,0450 га на вул.Київська, 104 купує приватне підприємство, де співзасновником був депутат міської ради Павло Гудзь.

Нагадаємо, 11 липня 2022 року комунальне приміщення площею 126,9 кв.м на вул. Київська, 104 за 2 млн 395 тис. 491,6 грн викупило ПП «КК «ВЖРЕП № 9», співзасновником якого був депутат міської ради Павло Гудзь.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 9 листопада 2023 року депутати проголосували за продаж 11 земельних ділянок у Житомирі. На сесії Житомирської міської ради 21 грудня 2023 року депутати проголосували за продаж фірмам і підприємцям 15 земельних ділянок несільськогосподарського призначення: 8 ділянок були в оприлюдненому проєкті рішення і ще 7 додали на сесії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада земля продаж земельна ділянка Гудзь вул.Промислова 
Матеріали по темі