Суспільство

На чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств збірна команда Житомирської області здобула 5 медалей

3 April 2024, 13:30

Збірна команда Житомирської області здобула п’ять нагород на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств, що проходив з 29 по 31 березня у Полтаві.

Про це 2 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Збірна команда Житомирської області з військово-спортивних багатоборств здобула 5 нагород на чемпіонаті державного рівня. З 29 по 31 березня 2024 року в м. Полтава проходив чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів віком від 10 до 15 років з 10 областей нашої держави», - йдеться у повідомленні.

Змагання проводилось по дисципліні «бойове двоборство», де учасники змагань демонстрували свою майстерність в стрільбі та у всестильовому двобої.

Спортсмени Житомирщини здобули дві «золоті», дві «срібні» та одну «бронзову» медалі.

Чемпіонкою України та призерами чемпіонату в 2024 році стали: Ратошнюк Аліна, Костюк Максим, Канавець Аніта.

Нагадаємо, з 29 по 31 березня у м. Рівне пройшов чемпіонат з гімнастики художньої РОО ФСТ «Україна», де прийняли участь понад 500 юних грацій зі всієї України. Десять житомирських спортсменок здобули призові місця.

Як повідомляв Житомир.info, 22-23 березня 2024 року в Києві відбувся чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих, на якому житомирські спортсмени здобули призові місця.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спорт змагання чемпіонат України військово-спортивне багатоборство багатоборство 
Матеріали по темі