Місто

З військовим, який мав поранення та загинув наприкінці січня, попрощалися у Житомирі

24 April 2024, 12:22

На щиті до Житомира повернувся Денис Пекарський, який займав відповідальні посади у військових підрозділах та мав поранення.

Про це 24 квітня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Житомир попрощався із Захисником. Пекарський Денис Геннадійович (21.03.1988 — 20.01.2024). Народився у Житомирі. Успішно закінчив ЗОШ №28, вступив до «Житомирської політехніки» за фахом «Технології і засоби телекомунікації». Паралельно закінчив військову кафедру Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова у званні молодшого лейтенанта. Працював у приватному бізнесі. Був одружений, виховували сина. У вільний час захоплювався історією, археологією, нумізматикою. З квітня 2023 року — на захисті України.Після проходження військового навчання отримав звання лейтенанта. Денис Геннадійович займав відповідальні посади у військових підрозділах. Отримав бойове поранення. Після лікування повернувся до лав ЗСУ. Смерть вирвала Захисника із життя», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 квітня у Житомирі попрощалися з двома військовимиВолодимиром Плотницьким та Ігорем Демянчуком, які героїчно загинули у квітні цього року, боронячи Україну від російських окупантів.

Як повідомляв Житомир.info, 20 квітня у Житомирі попрощалися з військовим Сергієм Семашкевичем, який добровільно став на захист України у вересні 2023 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий військовослужбовець загиблий прощання поховання Пекарський 
Матеріали по темі